Надаєм послуги для таких автомобілів як Vito, Viano, T-4, T-5, Trafik, та інших такого класу:

- Врізати та установити вікна
- Тонування вікон
- Термо- вібро- та шумо- ізоляція автомобіля
- Поклеїти стійки тканиною чи шкірзамінником
- Постилити підлогу
- Зробити потолок
- Сидіня, дивани
- Централькі замки та сигналізацію
- Втановити автомагнітолу, ТБ-монітор або акустичну систему
- Камери заднього огляду
- Освітлення салону
- Допоміжні прикурювачі
- Кенгурятники, пороги та релінги
- Перетягнути кермо та чохол коропки передач

Volkswagen Transporter T-5 висока та довга база

Проводились такі роботи:
  Врізання та установка вікон. Тонування. Термо- та вібро- ізоляція салону. Поклеєні стійки та карти з сірого та чорного дунаю. В передній лівій карті встановлено допоміжний ліхтар та прикурювач. Виготовлено потолок зі знаком марки авто, де установлено два ліхтарі салону та дві світодіоні ленти. Установлено П-подібну полку з п'ятьма ліхталями салону. Підлога постелена ковроном. Шторки. Сидіння та диван які обшиті чорним шкірзамінником та сірим алькантаром. Установлено магнітофон з GPS та камеру заднього огляду. Колонки та сигналізацію.

Volkswagen Transporter T-5

Проводились такі роботи:
  Врізка та втановлення вікон. Підготовка до поклейки, шпаклюваня та шліфування стійок. Поклейка стійок та карт з шкірзамінника, бежевих тонів. Карти виготовлені з декоративною зморшкою. Виготовлено потолок з двома ліхтарями салону та знаком марки автомобіля. На підлогу постелений ковролін. В карту встановлено столик. Також встановлено магнітофон та сигналізацію.

Mersedes Benz Viano

Проводились такі роботи.
  Врізання та установлення вікон. Термо- та вібро- ізоляція салону. Поклейка стійок сірою тканиною та карти бежевим шкірзамінником. Виготовлено потолок подібій формі цукерки з шкірзамінника та тканини, де установлено три ліхтарі салону, декоративні світлодіоди, дві колонки та DVD. Підлога постелена з ковроніну. Сидіння обшиті бежевим шкірзамінником, вставка - дикоративна зморшка. Встановлено магнітофон. Сигналізація.

Проводились такі роботи.
  Встановлення кергурятника, порогів та рейгінги.