Салон
 На сьогоднішній день, володіння автомобілем не вважається розкіш'ю, так як багато років назад, а лише засобом пересування. Ну а для багатьох автовласників, агрегат сприймається як друга домівка. Ну і відповідно, висуваються певні побажання.
 Самим головним, важають салон машини - він повинен бути зручним, гарним та надійним. І далеко не послідне місце в списку вимог займає вигляд салону авто, тому що проводячи багато часу за кермом, хочеться щоб він був ідеальним.
  Наша компанія втілить у життя самі яскраві побажання. Лише виконання широкого спектра послуг і профісіоналізм працівників позволять нам займати одні з найвищих позицій на ринку послуг по переобладнанню. Все беде зроблено якісно, швидко і за доступною ціною.
  В залежності від типу автомобіля, відрізняються і цільові потреби. Враховуючи їх, потрібно вибрати салон, який ідеально підійде для таких потреб, а також, побажання клієнта (якщо вони не будуть порушувати вимоги безпеки).
Автоскло та тонування
 Автоскло є не від'ємною частиною вашого автомобіля. Тонування автоскла не тільки прикрасить вигляд вашого авто, а й захистить вавс від сонячного проміння і створить комфорт в салоні. За вашим бажанням можно тонувати скло плівкою з різним проникненням сонячного проміння.
 І нколи відбувається в житті що дії хуліганів або нещасний збіг обставин, призводять до розбиття скла, не впадайте у відчай. Заміна автоскла є досить поширеною послугою сьогодні.
Звернувшись в наш сервісний центр вам не тільки якісно та швидко замінять автоскло, а також порадують доступними цінами. Навіть така відповідальна робота як якісна заміна лобового або бокового скла не потребують відмовитись вас від автомобіля на весь день.
Сидіння
За всю свою історію, сидіння неодноразово змінювали свою форму перш ніж "дістались" до нас в такому вигляді, в якому нам звично їх бачити. Але, не зважаючи на все це, технологія їх перетяжки не змінилася.
 Спочатку, сидіння були схожими на пишні та м'ягкі дивани зі шкіри. Їх перетяжка відрізнялася комфортом, в залежності від виробника авто та типу. Довший час, найпопулярнішими вважали коричневі або чорні кольори, а інколи зустрічалися кольорові вставки з тканини чи велюру. Що ж стосується перетяжки, то вона стала популярною коли у автомобілів з'явилися бічні двері зі склом і дах. А пізніше з'явилися розділені сидіння, які дуже часто зустрічались в спортивних автомобілях, які забезпечували надійну фіксацію водія.
 Ну а сучасні автомобільні сидіння - це надскладні інженерні конструкції, не зважаючи на те що їх основа не змінилася (поролон, амортизатори, металевий каркас). Їх обтягують шкірою, шкірзамінником чи тканиною. Все це виконує наша фірма за доступними цінами і високої якості.
 Враховуючи те, що час невблаганний, то не важко зрозуміти, що зношуються всі елементи, включаючи обшивку. А ще, інколи, просто хочеться змінити інтер'єр. Але з нашою компанією, це не становить ніяких проблем. Ми зробимо все якісно, вчасно та надійно.
Автоелектрика
 Існує думка, що якісна музика в автомобілі не можлива. Автомагнітофон і чотири колонки достатньо щоб не чути звук мотора та дороги. Але це не так, можно встановити дійсно відповідну техніку, яка вразить навіть справжнього шанувальника музики.
 Встановвлення та настройка автомобільної аудіо системи кардинально відрізняється від домашніх. Так як приходиться враховувати конструкцію та акустику салону.
 Наші спеціалісти швидко та якісно відберуть, встановлять та налаштують техніку під ваш автомобіль.
Шумоізоляція та віброізоляція
Вам заважає шум та вібрація? Ви думаєте що ваш автомобіль подібний на бляшану банку? Це все можливо справити!!!
Шумоізоляція та віброізоляція - це технологічний процес, приначений для зменшення відбрації та сторонніх шумів в салоні автомобіля.
Не залежно від марки та року випуску вашого автомобіля все одно у салон попадає сторонній шум. Існує думка що сторонній шум безпечний,але це не так. Він призводить до підвищення втоми водія, що в свою чергу веде до зниження уваги за кермом і врезультаті збільшується ризик створення аварійної ситуації на дорозі. Ви хочете уникнути цього? В такому випадку ми допоможим вам. Шумоізоляція та віброізоляція не тільки подарують вам безпеку та комфорт, а також антикорозійний захист вашого автомобіля.
Кенгурятники, дуги та релінги
 Історія кенгурятника ведеться з давна, з славної Австралії. Поскільки в Авслралії водяться багато кенгуру, із-за постійних наїздів на цих тварин часто пошкоджувався бампер і радіаторна решітка. Придумали  кенгурятник, який захичає авто.
 В наш час в країні, де кенгуру живуть тільки в зоопарку. Кенгури використовують не тільки як захист автомобіля, а й частиною тюнінга, який придає вид вашому авто. Кенгур захищає ваш кузов та бампер від не обережної парковки, грудами снігу на дорогах та середньої тяжкості аварії. Нажаль, в наш час популярнісь їх більш як декоративна частина тюнінгу. Враховуючи що кенгур виготовляється з полірованої нержавіючої сталі, такий захист придає стильний та приголомлюющий вигляд вашого автомобіля.
Наші контакти
тел: +38 (067) 744-62-11 Ростислав
тел: +38 (067) 332-41-16 Роман
вул. Богуна 15г м. Коломия Івано-Франківська обл
Quiet hope  © 2016.